top of page

11-28, pr

|

Klaipėda

DISKUSIJA „Ką reiškia būti migrante/-u Lietuvoje: realybė ir iššūkiai?“

2022 m. Lapkričio 28 d. ateik, prisijunk, išgirsk ir kalbėk kartu su įvairių sričių ekspertais, migrantais ir nvo atstovais apie migrantų teises Lietuvoje, pagalbą, pažeidžiamumą smurtui, seksualiniam išnaudojimui ar prekybai žmonėmis. REGISTRACIJA IKI LAPKRIČIO 25 D.

DISKUSIJA „Ką reiškia būti migrante/-u Lietuvoje: realybė ir iššūkiai?“
DISKUSIJA „Ką reiškia būti migrante/-u Lietuvoje: realybė ir iššūkiai?“

KADA ir KUR?

2022-11-28 10:00 – 14:00; GMT+2

Klaipėda, H. Manto g. 90-2, 92295 Klaipėda, Lithuania

APIE RENGINĮ

Migrantų poreikių kompleksiškumą lemia jų imigracijos statusas, kultūriniai ir kalbiniai ypatumai, ribotos galimybės gauti bendrąsias valstybės finansuojamas paslaugas, paramos tinklų trūkumas, rasizmas ir ksenofobija, aukštas integracijos paslaugų prieinamumo slenkstis ir ilgos bei sudėtingos jų teikimo procedūros. Teikiant integracijos pagalbą nukentėjusiems asmenims, būtina taikyti specifinį požiūrį ir metodiką pagal lytį, turėti specialių žinių apie vyrų smurtą prieš moteris ir tarpsektorinę kompetenciją.

Teikiant pagalbą nuo prekybos žmonėmis nukentėjusioms moterims migrantėms, be daugelio kitų pagalbos aspektų, labai svarbi yra sveikatos priežiūra ir psichologinė pagalba. Ši pagalba gali būti veiksminga tik tada, kai ji yra tinkama kultūriniu ir kalbos požiūriu ir teikiama kartu su paslaugomis, kuriomis siekiama užtikrinti nukentėjusiųjų asmenų ekonominį, socialinį ir teisinį saugumą, atsižvelgiant į nukentėjusių moterų, kurios yra motinos, poreikius.

Renginio tikslas – aptarti iššūkius su kuriais susiduria migrantai Lietuvoje bei šioje srityje dirbančių specialistų patirtį.

Sinchroninis vertimas į lietuvių - anglų, anglų – lietuvių kalbomis. Diskusiją galima stebėti nuotoliniu būdu. ZOOM nuoroda į renginį bus atsiųsta tiems, kurie registravosi į renginį elektroniniu paštu.

Renginio partneriai- Raudonasis Kryžius, Klaipėdos universitetas, Coalesce. Renginio organizatorius- Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras.

REGISTRACIJA IKI LAPKRIČIO 25 D.

Pasidalink su kitais!

Išsamią programą galite atsiųsti žemiau

image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
bottom of page