top of page

Mūsų centrui jau 20 Metų!

Šių metų, sausio 20 d. Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras minėjo 20-ąjį gimtadienį!Per visus 20 m. iššūkių būta daugybė ir visokių. Mokėmės visi kartu, - iš užsienio šalių patirties, jų specialistų, įvairių seminarų, literatūros, pagaliau iš pačių žmonių, kurie kreipdavosi pagalbos. Jie buvo patys didžiausi mokytojai, nes tik jie patvirtindavo, kas tinka, o kas ne, ko reikia, o kas visiškai nereikalingi, betiksliai dalykai.


Žmonės, kurie visus šiuos metus kreipėsi į mūsų centrą pagalbos, buvo mums pats didžiausias patvirtinimas, jog einame teisingu keliu. Mūsų partneriai, kolegos iš įvairių organziacijų, policijos, tinklų, institucijų Lietuvoje ir užsienyje, buvo mūsų bendrakeleiviai šioje patirtyje, kurie kartu dalinosi savo žiniomis, mokėsi bei darė kiekvieną dieną geresnę padėdami žmonėms.


Esame be galo dėkingi už šią ilgametę sukauptą patirtį, gerą ir blogą. Be mūsų komandos, žmonių, kurie pradėjo centro veiklą ir tų, kurie ją tęsia dabar toliau mes nebūtume ten, kur esame šiandien.Comments


bottom of page