top of page
5_20210103_172619_0004.png

Pagalbos moterims linija

Pagalbos moterims linija, įkurta 2003 m. siekiant suteikti pagalbą moterims, o kai kuriais atvejais ir tiems, kurie yra šalia moterų – vaikams, vyrams. Tokia pagalba ypač reikalinga atokiose vietose gyvenantiems žmonėms, kai kiti psichikos sveikatos specialistai yra nepasiekiami ar tuo metu nedirba.

Kuriant „Pagalbos moterims liniją“ buvo laikomasi požiūrio, jog padėti moteriai – tai padėti jai pačiai tiesiogiai, kai ji kreipiasi pagalbos, bet tuo pačiu ir netiesiogiai, kuomet pagalba teikiama šalia jos esantiems žmonėms.

Jei išgyvenate Santykių problemos, sunkumus darbe, netektį, mirties baimę, depresiją, skyrybas, stresą, nerimą, vienišumą, pykčio protrūkius, nepasitikėjimą savimi, ligas, panikos atakas, gyvenimo prasmės nebuvimą ar kitas patirtis ar sunkumus, kurie slegia, kviečiame kreiptis į Pagalbos moterims liniją.

Pagalbos moterims linijoje į skambučius, el. laiškus ir internetinius susirašinėjimus atsako apmokyti savanoriai, dirbantys Pagalbos moterims linijos padaliniuose Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

Visa teikiama pagalba yra anonimiška ir nemokama. Susisiekti su Pagalbos moterims linija galite šiais būdais:

Daugiau informacijos apie Pagalbos moterims liniją galite rasti čia.

bottom of page